Nilay Yalçın

Misyonumuz

Bir Türk markası olarak sıhhatli, nitelikli, yenilikçi, etrafçı ve hayvan arkadaşı imal kavrayışımız ve sunduğumuz yüksek hasılat fırsatlarıyla insanların daha nitelikli ve konforlu bir hayat sürmesini emel edindik. Bu yönde Farmasi Ailesi olarak tedarikçilerimiz, iş ortaklarımız, teşebbüsçülerimiz ve çalışanlarımız ile hep beraber çalışıyoruz.

İnsanların güven duyabileceği bir çalışma ortamı sağlamak.Bir işe başlarken şirketin size sunacağı ortam her zaman içinize sinmelidir. Başlangıçların çok önemli olduğunun farkındayız. Bu nedenle, Farmasi ailesine katılan danışmanlarına, şeffaf, net ve güvenilir bir çalışma ortamı ve satış stratejisi sağlayacaktır. Hem kendi yaşamlarınıza hem de etrafınızdaki insanlara faydalı olabilme olanağı sunmak.

Farmasi, uyguladığı ödül sistemiyle içine aldığı aile bireylerinin kişisel gelişim ve finansal başarılar sağlamasına katkıda bulunacaktır. Farmasi network marketing sahip olduğu fırsatları sizinle paylaşacak ve size bu alanda her türlü girişimcilik fırsatını verecektir.

Sizler ise, bu fırsatları yaşamak isteyenlere sunarak; hem kendinize hem de etrafınızdaki insanlara faydalı olabilme mutluluğuna erişmiş olacaksınız. Diğer misyonlarımız insanlarımıza sevecekleri, eğlenceli bir iş olanağı sunmak, Beraberce iş yapmanın ve başarı kazanmanın mutluluğunu bu işe gönül vermek isteyen herkesle paylaşmaktır.

Türk markası olarak sıhhatli, nitelikli, yenilikçi, etrafçı ve hayvan arkadaşı imal kavrayışımız ve sunduğumuz yüksek hasılat fırsatlarıyla insanların daha nitelikli ve konforlu bir hayat sürmesini emel edindik. Bu yönde Farmasi Ailesi olarak tedarikçilerimiz, iş ortaklarımız, teşebbüsçülerimiz ve çalışanlarımız ile hep beraber çalışıyoruz.

Bir işe başlarken şirketin size sunacağı ortam her zaman içinize sinmelidir. Başlangıçların çok önemli olduğunun farkındayız. Bu nedenle, Farmasi ailesine katılan danışmanlarına, şeffaf, net ve güvenilir bir çalışma ortamı ve satış stratejisi sağlayacaktır. Hem kendi yaşamlarınıza hem de etrafınızdaki insanlara faydalı olabilme olanağı sunmak. Farmasi, uyguladığı ödül sistemiyle içine aldığı aile bireylerinin kişisel gelişim ve finansal başarılar sağlamasına katkıda bulunacaktır.

Farmasi network marketing sahip olduğu fırsatları sizinle paylaşacak ve size bu alanda her türlü girişimcilik fırsatını verecektir. Sizler ise, bu fırsatları yaşamak isteyenlere sunarak; hem kendinize hem de etrafınızdaki insanlara faydalı olabilme mutluluğuna erişmiş olacaksınız.

Diğer misyonlarımız insanlarımıza sevecekleri, eğlenceli bir iş olanağı sunmak, Beraberce iş yapmanın ve başarı kazanmanın mutluluğunu bu işe gönül vermek isteyen herkesle paylaşmak, sosyal sorumluluk projelerinde yer almak,satış hacmimizi sürekli yükseltmek.

×

Merhaba,

Aşağıdaki butona tıklayarak Whatsapp üzerinden bana ulaşabilirsiniz.

× Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?