LİDER ADAYLARIMIZ

BİZ, EKİP OLARAK BÜYÜME HEDEFİNDEYİZ, TEK KİŞİNİN ZENGİN OLMASINI DEĞİL, HEPİMİZİN BAŞARILI OLMASI İSTİYORUZ.

Farmasi Şans Ekibi farkımız ile, artık kimin sponsorunuz olmasına siz karar vereceksiniz.Adaylarımızın hepsini tek tek arayabilir, size en yakın gelen Liderimiz ile kariyerinize başlayabilirsiniz. ÜCRETSİZ ÜYELİK FORMunu doldururken, kime üye olmak isterseniz seçmeniz yeterli.

Nilay Yalçın

Ahmet UZUNKAYA 0553 630 11 14İzmir

Merhaba, ben Ahmet Uzunkaya. 1 Aralık 1997 İzmir doğumluyum. Profesyonel olarak atletizm ve bisiklet sporları ile ilgileniyorum. Yaşantımı hayranı olduğum güzelim İzmir’de sürdürüyorum.

Daha önce birçok pazarlama ve satış danışmanlığı gibi meslek dalların da çalıştım. Fakat, okuluma ve derslerime odaklanma konusun da oldukça zorluk çekiyordum.

Bir yandan okuluma devam edip bir yandan ise para kazanabileceğim ve eğitim hayatım ile ilgilenebileceğim bir iş sahibi olmak istiyordum.

İnandım, sabrettim ve umudumu yitirmedim. Bir gün, devamlı duymakta olduğum Farmasi dünyasını araştırmaya başladım.

Evin de otururken para kazanan insanları duydum, gördüm. Hangimiz için cazip değil ki bu fırsat?

Ben bu süreçte araştırma yaparken, ansızın Farmasi Şans Ekibi (Nilay Yalçın) ‘nden çok güzel bir teklif aldım.

Nasıl yapabilirim? Okulum ile işimi bir arada yürütebilir miyim? Çok fazla zaman harcayacak mıyım?

Farmasi dünyasın da beni neler bekliyor? vs. gibi soruları araştırma kararı aldım.

Ben bu yola adım atarken, en büyük destekçim olan annemin, “Sana güveniyorum. İnsanların da sana güvenip seninle beraber çalışacaklarından eminim..” sözleri ve Nilay Yalçın’ın yol gösteren desteği sayesinde kesin kararımı vermemi sağladı.

Evet, ben bu işi yapabilirim! dedim. Artık ben de, Farmasi dünyasının bir üyesiyim. Farmasi Şans Ekibi ailesinden bir Lider Adayı olarak karşınızdayım.

Farmasi dünyasına dahil olmak isteyip, adım atmaktan geri çekilen arkadaşlar adına buradayım!

Kendim ile ilgili kararlar verirken hayranı olduğum bir sanatçının sözlerini kulağıma küpe yaparak devam ediyorum yoluma:” Ya hep, Ya hiç !”. Bu söz benim için, ” kendine ya güveniyorsundur ya da güvenmiyorsundur ”. demektir.

Aileme minnettarım; bana hayatta her zaman başımın dik, özgüvenimin yüksek olmasını söylediler.

Her insan kendisiyle ilgili kararlar almadan önce, ben kimim? Nerden geldim? ve nereye gidiyorum? sorularını sormalı kendine.

Ben kendime olan güvenimi bu şekilde kazanıyorum. Benim gibi genç girişimcilere de umut ışığı olmak için buradayım. Ekibime Katılın, Beraber Başaralım !

Nilay Yalçın

Sema AYDINCIK – 0535 678 22 89 – Eskişehir

Merhaba,ismim Sema Aydıncık.  1995’den beri kamu kurumunda çalışıyorum. Tayinlerimiz dolayısıyla çok sık şehir değiştirip ,çok fazla da dostluklar edindim.Çok fazla diplomaya sahibim bunlardan en sonuncusu ve halen devam eden İş Sağlığı ve Güvenliği Yüksek lisans.Okumayı ve çalışmayı çok seviyorum.

Farmasiye  olan ilgim ise bir bayram sabahı sitelerini incelerken karşıma çıkan sponsorum Nilay YALÇIN ile başladı. Önceliğim güvendi. Kayıt olup ilk siparişimde gelen ürünlerimle adeta yıllardır mücadele ettiğimiz ve gitmediğimiz doktor kalmayan oğlumun saçlarında olan seborait dermatiti Team Tree SOS solusyonu ile inanılmaz sonuç almamdı. Evet artık ürünlere güvenim oluşmuştu. Bu işi yapabilirim ve tavsiyede edebilirdim çevremdeki insanlara.

İlk bir ay içinde inanılmaz ailemiz büyüdü.Şehir dışında olan arkadaşlarım benim sözüme itimat ederek hemen üyeliklerini gerçekleştirdiler ve ürünleri sipariş etmeye başladılar bile.Bu süreçte en çok ihtiyacım olan şey ise  bir sürü insanla tanışmaktı.Tanıştım da .Çalışan birisi olarak ben bu işi yapabildiysem eğer zor olan bir şey yok. Sadece bolca Farmasi Akademi ürün videoları izleyip aramızda kilometreler olan sponsorum ile telefonda  ürünlerianlatan,şirket hakkında bilgilerİ anlatan sponsorumla beraber birlikte güzel bir başlangıç oldu.

Gece gündüz  bu şirket için ben ekip olarak ne yapabilirim diye düşünmeden de kendimi alamadım.Ben diyorum çünkü hepimizin bireysel fikirleri sunmak ve ekiple bu işe inanıp başlamak. İnanılmaz gelecek vaad edecek bir araştırmada yaptım.Bakalım yönetim bunu değerlendirip bize destek olursa Farmasi ürünlerini hem kullanıp hemde bundan kazanç sağlayacak öğrencilerimizin olması için elimizden geleni yapmaya başlayacağız. İlginç tecrübeler edindim, çok araştırdım ve anlatacaklarım birikti. Her pazarlamacıyla konuşup araştırmalarımı ve tecrübelerimi paylaşmak istiyorum.

Hayatımdaki Satır Başları;

Ticarete ilgim hep vardı. Küçükken kağıttan paralar yapıp bakkalcılık oynardım.

Üniversite eğitimini sağlık alanında tercih ettim.

Hem askeri hem sivil kurumlarda görev yaptım.

Toplam  8 şehirde görev yaptım.   (Ankara,İstanbul,Erzurum,Ağrı,Tekirdağ,Bitlis ,Osmaniye,Eskişehir)

Evliyim ve iki çocuk annesiyim.

İstanbul  aşığıyım

Oldukça sakin bir ailem var.

Kova burcuyum,hayatta zor diye bakılanı pratik hale getirip tüm zorluklarda hep bir çıkış yolu bulmakta  başarılıyım.

 Plan ve program ailemizin rutini ve vazgeçilmezidir.Günlük planım her daim vardır.

Ailemle vakit geçirmeyi severim.

Uçmayı çok seviyorum.Planör ve yamaç paraşütü  deneyimlerim var.Fırsat bulduğumher anda da uçarım. Gökyüzüne karşı hayallerim var benim.

Nedense aktif ve atak insanlardan ziyade sonunda zeki ve mütevazi insanların daha başarılı olacağına inanırım.

Öfkelenme becerim yok, sesimi yüksek çıkaramıyorum, bağıramıyorum, hiç de ihtiyacım olmadı.

Gezmeye bayılırım.

Bir işe başlamadan önce ciddi bir araştırma yapma  eğilimim var, deli cesaretiyle gözümü karartıp eksik bilgiyle yola çıkmayı asla onaylamıyorum.

Benimle beraber, araştırmaya, geliştirmeye ve kazanmaya var mısınız?

Nilay Yalçın

Zeynep KILÖREN – 0 535 744 35 75 – İzmir

Merhaba, ben Zeynep Kılören. İzmirliyim, evliyim ve 2 kızım var. Deneyimli bir network lideriyim. Farmasinin ürün kalitesi, kazanç planı ve firmanın güvenilirliği dikkatimi çekince üye olmaya karar verdim.

Kullandım, beğendim ve tavsiye ettim. Çevremdekiler de ürünleri beğenince, ekip kurmaya başladım ve şu anda büyük bir ekibim var.

Farmasinin üyelerine verdiği önem ve kadınlara verdiği emeği göz önünde bulundurarak, sizi doğru firmaya Farmasiye davet ediyorum.

Çözüm odaklı, birleştirici ve etkin liderliğime güveniyorum. Benimle çalışmaya var mısın?

×

Merhaba,

Aşağıdaki butona tıklayarak Whatsapp üzerinden bana ulaşabilirsiniz.

× Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?