Bitkisel Farmasi Saç Boyası

Nilay Yalçın

Farmasi yeni saç boyalarını piyasaya sürdü. Deneyen herkes çok memnun olduğunu ifade ediyor. Bitkisel içerikli yeni boyalarla yenilenmek için boyanın özelliklerini ve kullanımı biraz inceledim.

Bitkisel içerikli sağlığımıza dost olarak üretilen Farma Color boyalarımızda  amonyak yoktur. Bu nedenle diğer boyalar gibi kötü kokmaz ve rahatsızlık oluşturmaz. Zeytinyağıyla zenginleştirilmiş  formülü sayesinde  saçlar daha parlak ve daha yumuşak olmaktadır. Profesyonel beyaz kapatma  ile artık beyazlar sorun olmaktan çıkıyor. Maksimum renk performası ile Farmasi saç boyası akmadığı  için   renk kalıcılığı konusunda iddialı sonuç alınıyor. Damlamayan kremsi yapısı nedeniyle saça uygulanması çok kolaydır. Saç derisini rahatlatan bir yapısı vardır.

Boyayı uygulamak da son derece kolay,  Farmasi saç boyası tüpünün tamamını oksidant içeren plastik şişeye koyup homojen hale gelene kadar çalkalayın. Saçı demetler halinde ayırıp önce diplerine sürün sonra  kalanı saçın tamamına yayın ve tarak ile saçlarınızı tarayın. 30 ila 40 dakika bekleyip saçınız berraklaşıncaya kadar durulayın. Boya sonrası paketin içinden çıkan zeytinyağlı saç bakım kremini uygulayın ve 5 dakika sonra durulayın.Bu kremi ne kadar iyi uygular ve yayarsanız boya o kadar iyi sabitlenir ve beyazlar iyice kapanır.

Dip boya için saçınızı demetler halinde ayırın ve diplerine boyayı sürün, 20 ila 30 dakika bekleyin sonra saçlarınızın diğer kısımlarını boyayıp 10 ila 20 dakika bekleyip berraklaşıncaya kadar durulayın. Sonra kutudan çıkan kremi iyice saçınıza yayarak 5 dakika bekleyip durulayın.

On beş farklı rengi olan Farma Color saç boyaları ile hem pratik boyama kolaylığına  hem kalıcı renklere hem de harika parlaklığa kavuşacaksınız. Farmasi Farma Color boyalarını denemek ve indirimli almak için iletişime geçin, sağlıklı boyayla güzelliğinize güzellik katın.

Yorum yapın

×

Merhaba,

Aşağıdaki butona tıklayarak Whatsapp üzerinden bana ulaşabilirsiniz.

× Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?