Farmasi Migren Kremi

Nilay Yalçın

Migren çağımızın en büyük sorunlarından biri haline geldi. Hemen her gün  migrenim tuttu çok ağrım var diyen birini duyar hale geldik. Nedenleri değişken olan bu rahatsızlığın  çok şiddetli ağrı şeklinde olduğunu biliyoruz.

Migren tedavisi için bir çok ilaç firması ağır kimyasallar kullanarak  ilaç yapmaya çalışmaktadır.  Farmasi  bu işe Dr. Cevdet Tuna’nın reçetelerinden  yararlanarak kendi labaratuvarlarında bir masaj kremi geliştirmiş ve piyasaya çıkarmıştır. Farmasi migren kreminin tanıtımını bizzat Sayın Sinan Tuna sahnede ağır ağrı çeken hanımefendilere uygulayarak   yaptı. Migren hastası ve  uzun yoldan gelmiş aşırı uykusuzluk çeken iki hanımefendinin ağrısını 120 saniyede dindirmeyi başaran Farmasi Migren kreminin çok kişiye şifa vereceğini düşünüyorum. Sinan Tuna sahnede bir de iddiada bulundu ve  ” herkes ağrıyı geçirecek krem yapabilir ancak hiç kimse yaptığı kremi yiyemez” deyip kremi sahnede yedi. Bu şekilde masaj kreminin içeriğinde sağlığa zararlı hiç bir madde bulunmadığını da ispatlamış oldu.

İçeriğinde nane aroması, badem yağı, okaliptüs ve aloe vera özü bulunan masaj kreminde; koruyucu , alkol, renklendirici ve parfüm bulunmamaktadır. Gün içerisinde ağrı hissettiğiniz zaman masaj yaparak uygulayabileceğiniz kremi nemlendirici özelliği sayesinde bölgeyi yumuşatır ve ağrının çabuk geçmesini sağlar.

Küçük ve kullanışlı gürgen ahşap kutusu  sayesinde  kullanımı kolaydır ve her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz. Ayrıca masaj kremi kıyafetlerinizde leke, yağlanma ve iz yapmaz.

120 saniyede aşırı derecede olan ağrınızı geçirip hayatınıza devam etmenizi sağlayan Farmasi migren kremini sağlıklı içeriği nedeniyle gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Bu mucizeyi en kısa zamanda denemek için bana ulaşabilir veya linki doldurarak indirimli alma şansı yakalayabilirsiniz.

Yorum yapın

×

Merhaba,

Aşağıdaki butona tıklayarak Whatsapp üzerinden bana ulaşabilirsiniz.

× Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?