Cilt Lekelerine Son-Farmasi Aydınlatıcı Seri

Nilay Yalçın

Güzellik uğruna   pürüzsüz, pırıl pırıl ve aydınlık bir cildimiz olsun diye  arayışımız yüzyıllardır süregelmiştir. Kleopatra ne yapmış, hangi bitki ne işe yarar, kusursuz görünüm nasıl sağlanır diye  araştırıp dururuz.. Farmasi Aydınlatıcı Seriyi çıkarana kadar  lekeler büyük sorundu. Cevdet Tuna ‘nın  formülüyle geliştirilen  düzenli kullanımda mucize sonuçlar verecek Farmasi Aydınlatıcı serinin etken maddesi kumsal alanlarda yetişen kum zambağı bitkisindeki ekstratta bulunmaktadır. Bu ekstrat , iki haftada melanin sentezini baskılayarak %33 oranında azalmasını sağlar ve cilt normal rengine döner.

Aydınlatıcı setin içinde; sabun, peeling, tonik, koyu leke giderici serum, aydınlatıcı krem ve aydınlatıcı  göz balmı vardır.  Her gün sabah akşam kullanılması gerekir. Farmasi Aydınlatıcı serinin başarısı etkili uygulama ile mümkündür.

1.Adım Temizleme:Sabunu nemli cilde dairesel hareketlerle köpürterek yaydıktan sonra ılık suyla durulayın. Sabun cildi mükemmel bir biçimde temizleyerek kirlerden arındırır. Cilde aydınlık bir görünüm sağlar.

2. Adım Peeling ile Etkili Temizleme: Özel yapısı ve  yumuşak tanecikleri parmaklarınız ile yüzünüze dairesel  hareketlerle uygulayarak hava kirliliği ve makyaj kalıntılarından cildinizi arındırın. Ilık suyla duruladıktan sonra cildiniz pırıl pırıl ve yumuşacık olacak. Göz çevresine uygulamayın. Peelingi haftada iki kere kullanmanız yeterli olacaktır.

3. Adım Tonik:Pamuğa yeterli miktarda damlatarak cildimize yumuşak hareketlerle bastırarak uygulayın. Cildin nemi daha fazla tutmasına yardımcı olur ve tazelenmesini sağlar.

4. Adım Aydınlatıcı Koyu Leke Giderici Serum:2 ila 3 damla alarak tüm cilde önce tampon hareketlerle sonrasında dairesel ve yuvarlak hareketlerle tüm yüzünüze uygulayın.Cilt tarafından hızla emilerek cilt tonunu eşitlerken koyu lekelerin açılmasına yardımcı olur. Cilt tonunu aydınlatırken aynı zamanda cildi nem ile dolgunlaştırır. Kum zambağı ve yosun özleriyle güçlendirilmiş özel içeriğiyle daha sonra oluşabilecek renk farklılıkları ve koyu lekelerin oluşumunu engellemeye yardımcı olur.Sabah akşam kullanılmalıdır Gün içinde üzerine mutlaka uv koruma  filitreli aydınlatıcı krem sürülerek cilt korunmalıdır.

5. Adım Aydınlatıcı Krem Spf 22:  Hafif dairesel hareketlerle cildinize uygulayın.Yenilenen özel formülündeki UV koruma özelliği ile düzenli kullanımda cildin parlaklığını korumaya ve cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olur. Ciltteki nem seviyesini artıran yeni formüldeki kum zambağı, yosun ve multivitamin özleriyle sayesinde cildin  kalitesini arttırarak kusursuz bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

6. adım Aydınlatıcı Göz Balmı: Ürünü parmak ucunuza sıkın yumuşak hareketlerle göz altına ve göz çukuru boyunca masaj yaparak  nazikçe uygulayın.  Kum zambağı ve yosun özleri sayesinde göz çevresinin aydınlanmasına , göz altı ve göz çevresindeki koyu  renk ve morlukların açılmasına aynı zamanda göz çevresindeki kırışıklıkların ve göz altı torbalarının görünümünün azalmasına yardımcı olur. Sabah akşam düzenli kullanım sonrasında ışıldayan ve pürüzsüz bir cilde kavuşmayı sağlar.

Farmasi Aydınlatıcı seriyi sadece yüzümüzde değil leke olan sırt, koltuk altı, bikini bölgesi ve sürtünme nedeniyle bacak arasında oluşan kararmalarda  da kullanabiliriz. Aydınlatıcı seri ile ciltte renk tonu eşitlenmesi ve koyu lekelerin açılmasını sağlayarak harika bir cilde kavuşacağız. Ozon tabakası UV ışınları artık sorun olmaktan çıkacak, sağlıklı ve aydınlık bir cilde kavuşacağız. Aynı zaman da bu seri ile  satış rekoru kıracağız.

Yorum yapın

×

Merhaba,

Aşağıdaki butona tıklayarak Whatsapp üzerinden bana ulaşabilirsiniz.

× Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?