Farmasi Aloe Vera Jeli ve Cilde Faydaları

Nilay Yalçın

Aloe vera  cildimizin ihtiyacı olan nemi en iyi sağlayan bitkilerden biridir. Cildimizin günlük nem ihtiyacını  karşılarken rahatlatır ve yatıştırır. Aloe vera bitkisinin içinden çıkan zamkımsı sıvıda cildimiz için gerekli olan A,C, E vitaminleri,folik asit, kolin, B1, B2  ve B12 vtaminleri ayrıca kalsiyum, magnezyum, çinko, krom, selenyum, sodyum, demir ve potasyum mineralleri vardır.  Bu jel bedenimizin değişen dış etkilere adapte olma kabiliyetini arttırır.

Aloe vera serisi peeling ile  hassas temizleme yapar. Mikro tanecikler sayesinde cildi ölü hücrelerden  arındırmaya yardımcı olur. E vitamini ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde tazelenmiş ve yumuşak bir cilt sağlar. Kullanmadan önce  yüzünüzü ve boynunuzu  ıslatın. Peelingi  ıslak cildinize dairesel  hareketlerle nazikçe masaj yaparak uygulayn ve ılık su ile durulayın. .

Farmasi Aloe vera  jel çok konsantre bir nemlendiricidir.%93 oranında aloe vera  suyu içerir. Nemsizlikten meydana gelen gerginliğin giderilmesine yardımcı olur. Tüm cilt tipi sorunlarına karşı  koruma sağlar.  Hassas ve kuru  bölgelere  özen göstererek uygulayın. ihtiyaç duydukça uygulamaya devam edin .Aloe  maske yoğun nemlendirme sağlar. Zeytinyağı ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde cildi yoğun bir şekilde nemlendirir. Temiz yüz ve boyun bölgesine masaj  yaparak uygulayın. 15 dakika bekleyip ılık suyla nazikçe durulayın . Bu uygulamayı haftada iki kez yapın. Aloe krem harika bir günlük nemlendiricidir.

Günlük bakım için Farmasi Aloe Vera Jel içeriğindeki zeytinyağı  sayesinde cilt bariyerini korumaya alır  ve cildi dış etkilerden korur. Her gün temizlenmiş cilde yüz ve boyun bölgesine dairesel hareketlerle nazikçe masaj yaparak  uygulayın. Aloe losyon tüm cildinizi hızla nemlendirir. İçeriğindeki Shea yağı ciltteki nem seviyesini ayarlayan ve cilt bariyerini kuvvetlendiren  bir bakım losyonudur. Temizlenmiş tüm  cildinize masaj yaparak uygulayın.

Farmasi,  tüm ciltlerin nem ihtiyacını karşılamada  bu kadar önem arzeden   aloe verayı ürün gamına alırken en iyi şekilde üretmeye  özen gösterdi. Aloe verayı anavatanı olan Meksika’da  organik olarak üretip organik olarak hasadını yaptırmış ve piyasadakilerin üstünde olan oranlarda aloe suyu kullanarak cildin nem ihtiyacını en iyi şekilde  karşılayacak şekilde üretmiştir. Dünyadaki en önemli aloe vera sertifikası olan Uluslararası Aloe Bilim Konseyi Sertifikası’na sahiptir. Ayrıca Ecocert onaylı ve sertifikalıdır.

Yorum yapın

×

Merhaba,

Aşağıdaki butona tıklayarak Whatsapp üzerinden bana ulaşabilirsiniz.

× Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?