CC krem

Nilay Yalçın

 Farmasi’nin Cc kremi fondetenden daha hafif yapısı sayesinde cilt tonunu eşitler.  Gözenekleri tıkamadan cilt kusurlarını gizler. Makyaj altına gönül rahatlığıyla kullanabileceğimiz cc krem cildimizi dış etkenlere karşı da korur.

   İçeriğinde bulunan  multimineraller sayesinde cildi içten besleyerek güçlendirir. B3 vitamini ve  C vitamini cilde parlaklık verir , ciltteki renk değişimlerini ve hassasiyeti kontrol altına alır. Macademia özü ile cildi gün boyu nemlendirir, yulaf özü ile cildi besleyerek onarılmasını sağlar.  Kollogen sayesinde cildi yaşlanmaya karşı korur , argan yağı ile ince çizgiler ve mimik kırışıklıklarını onarır. Cc kreminin içinde bir de ipek proteini var ki cildin yumuşacık olmasını ve canlılığını kaybetmemesini sağlar. Ayrıca 25 spf koruma faktörü içerdiği için  gün boyu cildimizin Uv A ve Uv Bışınlarından korunmasını sağlar.

  Orta yaşlılar  ve normal veya kuru ciltler için önerilse de her cilt tipinde zengin içeriği sayesinde memnuniyet oluşturur. Saten bitişli olduğu için tercihe göre kullanım kolaylığı sağlayan cc krem cildi besleyip onardığı için deneyen kişilerde devamlı kullanıma dönüşmektedir.Ciltte bıraktığı ipeksi ve canlı his çok başarılıdır.

   Kimyasal madde ve paraben içermediği için bile kullanılması gereken Farmasi’nin cc kremi günlük kullanım için ideal formda üretilmiştir. Dört ayrı renk seçeneğinde düşünülmüş ve renk tonlaması geçişler şeklinde olduğu için tene uyumu son derece başarılı bir tutum sergilemektedir.  Açık ton, açıktan ortaya ,orta ton ve ortadan koyuya olan renklendirmeden biri mutlaka teninize uyacaktır.

   Cc kremin cildinizle uyumu sizi günlük hayatta çok rahat ettireceği için daha fazla zaman  kaybetmeden üyelik formunu doldurup %30 oranında indirimli almaya  başlayabilirsiniz.

Yorum yapın

×

Merhaba,

Aşağıdaki butona tıklayarak Whatsapp üzerinden bana ulaşabilirsiniz.

× Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?