Çay Ağacı Serisi

Nilay Yalçın

Çay ağacı yüzyıllardır yerel halklar tarafından geleneksel tıpta kullanılmış, cildi arındırmaya yarayan kuvvetli  antibakteriyel ve antiseptik özelliklere sahip bir bitkidir. Cilt kusurlarını düzelten ve aşırı yağlanma ile savaşan çay ağacı serisi daha temiz ve daha mat  bir cilde sahip olmamızı sağlar. Düzenli kullanım sonucunda pürüzsüz bir cilde kavuşuruz.Çay ağacı ürünlerini dış etkenlerden kaynaklı her türlü sıkıntı için kullanabiliriz.

   Çay ağacı serisi; yüz yıkama jeli, tonik, nemlendirici, sos serum, maske, yüz temizleme mendili, şampuan, diş macunu, rollon, sabun, BB krem, balsam ve balmdan oluşan geniş  ürün yelpazesinden oluşur.  Çay ağacı yüz yıkama jeli: Yağlı cildi olan kişilerin cildinde istediği arınmayı sağlayan temizleme gücü çok yüksek olan bir jeldir. Ciltte oluşturduğu ferahlık hissi için bile tercih edilmektedir.

   Çay ağacı toniği: Cilt temizlendikten sonra bile üzerinde kalan  bütün kirlerden arınmasını sağlayan çay ağacı tonoiği, açılmış gözeneklerin kapanmasını sağlayarak cildin pürüzsüz görünmesine yardım eder.

   Çay ağacı nemlendirici krem:Yağından temizlenmiş cildin kaybettiği nemi tekrar kazanmasını sağlar.

   Sos serum: Cilt üzerinde meydana gelen sivilce, uçuk, mantar, siğil, bakteriyel  ve viral lezyonların giderilmesi için kullanılır. Sorunlu bölgeye birer damla damlatarak antiseptik etkisiyle iyileşmesini sağlar. Ayrıca böcek sinek sokmasına iyi gelir haşereler kokusundan hiç hoşlanmaz ve  sürdüğünüz yere uğramazlar.

Maske: Çay ağacı yağı kil maskesi ile yağlı cildimizin fazla yağını alıp derinlemesine temizlenmesini sağlarız.       Yüzümüze sürüp kurumasını bekleyip ılık suyla yıkayınca cilt altına kadar temizlenmiş bir cilde sahip oluruz.

 Yüz temizleme mendili: Gün içinde cildimizde biriken tozu, kiri, makyajı temizlemek için hazırlanmış aynı zamanda  mikroplardan arınmasını sağlayan  harika mendillerdir. Kaşıntı, çapaklanma gibi alerjik nedenlerle olan sıkıntılarda kullanıldığında etkilidir. Cildin temiz,nemli ve yumuşak kalmasını sağlar.

  Şampuan: Saç derisini kir ve kalıntılardan arındırarak uzun süre temiz ve ferah kalmasını sağlar. Yağlı ve karma cilt tipine sahip kullanıcıların ph seviyesine uyumlu olarak temizlik sağladığı için kepeklenme ve pullanmayı durdurur, tekrar oluşmasını önler.

   Diş macunu: Çay ağacı yağı ve nane özü ile yapılan diş macunu ağız yaraları, aftlar, ağız kokusu, sararmalar, sigaranın zararlı etkileri ile mücadelede çok etkilidir. Sls,gluten,florid, boya ve aşındırıcı madde içermez.

   Rollon: Çay ağacı yağı içeren rollon  anti bakteriyel özelliği ile ter kokusunu önler, gün boyu tazelik ve ferahlık sağlar.

   BB krem: Yağlı cilt , dış etkenlere son derece duyarlıdır ve  hemen her şeye tepki verir.  Gözenekleri normalden fazla açık olduğu için kirle dolarak  akne yapmaya meyillidir. Hassasiyet varsa dokundukça kızarır ve renk farklılıkları  oluşur. Hem zarar vermeden prüzsüz görünüm sağlamak  hem de rentonunueşitlemek için yapılan bb krem  cildi aynı zamanda korumaya alır ve tedavi eder. Gözeneklerde birikse bile antibakteriyel özellikte olduğu için akne oluşturmaz.

   Çay ağacı balsam: Çay ağacı yağı  balsam ciltte oluşan lezyonlardan sulu egzema, sedef ve  mantarın temizlenmesi için birebirdir. Vajinal kaşıntılar, yanık, böcek sokması, tırnak batması, nasır, topuk dikeni, diabet hastalarının yaraları, akne, sivilce, apse ve basura iyi gelir, kesik ve yaraların hızlı kapanmasına yarar, ayak kokusunu geçirir ve et benlerinin düşmesini sağlar. Ayrıca içeriğindeki betakaroten sayesinde vitiligoya düzenli sürüldüğünde renk farklılıklarını minimize eder.

   Çay ağacı balmı: Çay ağacı yağını en yoğu içeren üründür  En hızlı çözümün alınmasını sağlar ve küçük olduğu için taşınması kolaydır. Anında müdahale için kullanılır.

    Farmasi çay ağacı yağı ürünlerini yaparak doğanın mucizesinin evimize kadar girmesini sağlıyor. Dış etkilerden kaynaklı bir çok sorunumuza şifa olan bu ürünler evimizin vazgeçilmezi olacaktır. Çay ağacı gibi daha birçok faydalı ürünü siz de tanımak isterseniz Farmasi ailemize katılın.

Yorum yapın

×

Merhaba,

Aşağıdaki butona tıklayarak Whatsapp üzerinden bana ulaşabilirsiniz.

× Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?